Przekaż 1,5 % podatku na Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Akademii WSB

Rozpoczęliśmy już nowy 2024 ROK, w którym możecie Państwo podarować aż 1,5% podatku dochodowego na Edukację wspierając cele Naszego Stowarzyszenia!

Rozpoczęliśmy już nowy 2024 ROK, w którym możecie Państwo podarować aż 1,5% podatku dochodowego na Edukację! Zapraszamy w imieniu Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów Akademii WSB do wsparcia naszej Organizacji Pożytku Publicznego!
Państwa 1,5% podatku to m.in. indeksy na studia dla młodzieży z biednych rodzin, którym my pomożemy spełnić marzenia o studiach w Akademii WSB - 3 najlepszej Uczelni Niepublicznej w Polsce! Wspieramy także naszą działalnością edukacyjną dzieci, młodzież i seniorów!
Jeśli to co robimy Ci się podoba, to w zeznaniu podatkowym PIT wybierz Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów Akademii WSB i wpisz Nasz numer KRS 0000377565.
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalność organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni!