Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie

Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie (Centrum) jest jednostką funkcjonalną Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Misją Centrum jest rozwijanie zainteresowań pracowników naukowych, doktorantów i studentów naszej uczelni w zakresie organizacji badań, stosowania oraz rozwijania metod badawczych i ich skuteczności w badaniach naukowych prowadzonych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie. Natomiast celem działania Centrum jest wspieranie inicjatyw naukowych i dydaktycznych oraz doskonalących procesy badawcze stosowane w naukach o bezpieczeństwie. W ramach wypełniania swej misji i realizacji celu działania Centrum organizuje: spotkania z ekspertami z zakresu nauk o bezpieczeństwie, konferencje naukowe oraz prace badawcze z zakresu metodologii badań naukowych oraz uczestniczy w przedsięwzięciach naukowych organizowanych przez  Akademię WSB.

W przypadku chęci uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na stronę centum: Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie