Stanowisko

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży/Librus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k./21.01.2022

Forma

Umowa o pracę

Katowice, Polska

Pracodawca

Librus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży/Librus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k./21.01.2022

LIBRUS #inspirujeMY Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: Katowice nr ref.: DST/02/2022

Dlaczego to ważne stanowisko? Twoja praca realnie wpływa na rozwój edukacji w Polsce. To dzięki Tobie nauczyciele i dyrektorzy w polskich szkołach mogą pracować efektywniej, a rodzice być na bieżąco z tym co dzieje się w szkole.

Co będziesz u nas robić?

• finalizować sprzedaż systemów informatycznych dla szkół po prezentacjach handlowców
  • umawiać spotkania naszych handlowców z dyrektorami szkół (spotkania handlowe, wdrożeniowe, serwisowe)
  • wykonywać tzw. zimne telefony i powiększać naszą bazę klientów
  • negocjować warunki współpracy
  • budować relacje z obecnymi klientami firmy

Czego szukamy u kandydatów?

• umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • wysokiej kultury osobistej
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zaangażowania Jeśli dodatkowo posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta – jesteś kandydatem idealnym!

Jak pracujemy?

• pracujemy dla sektora publicznego - naszymi klientami są dyrektorzy szkół
  • proponujemy umowę o pracę - zatrudnienie od zaraz
  • pracujemy od poniedziałku do piątku na jedną ranną zmianę, później masz czas dla siebie

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń – praca@librus.pl lub 609-610-840.

Możesz też dowiedzieć się o nas więcej, zaglądając na naszą stronę kariery: www.librus.pl/kariera

Akceptuj Więcej informacji