Stanowisko

Izba Administracji Skarbowej w Katowicach

tel. 32 207-62-17

Praktykant - Izba Administracji Skarbowej w Katowicach

Zapraszamy studentów do odbywania praktyk studenckich w Izbie Administracji Skarbowej w Katowicach, Śląskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Katowicach i urzędach skarbowych na terenie woj. śląskiego.

Osoby zainteresowane odbyciem nieodpłatnej praktyki studenckiej proszone są o skierowanie do Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach podania o wyrażenie zgody na zrealizowanie praktyki, wskazując: jednostkę, w której miałaby się odbyć praktyka, ewentualnie komórkę organizacyjną, termin praktyki (ilość godzin), rok studiów, kierunek, nazwę uczelni, dane kontaktowe studenta.

Pełna treść ogłoszenia dostępna na: https://www.slaskie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-katowicach/ogloszenia/nabor/praktyki-studenckie.

Akceptuj Więcej informacji