Stanowisko

Pracodawca

Grupa Gumułka

Praktykant/ka w dziale doradztwa podatkowego/Grupa Gumułka/21.01

Grupa Gumułka to konsorcjum firm specjalizujących się w szeroko pojętym konsultingu. Działamy w obszarach doradztwa podatkowego, księgowości, rachuby wynagrodzeń, audytu finansowego i wewnętrznego, funduszy unijnych, w aspekcie ich pozyskiwania, rozliczania, oraz ewaluacji. Dzięki połączeniu pasji, wiedzy oraz doświadczenia Naszych pracowników już od ponad DWUDZIESTU lat Grupa Gumułka poszerza zakres swojej działalności, wspierając klientów wiedzą specjalistyczną w Polsce oraz na rynku międzynarodowym.

Twoje zadania:

• aktywne wsparcie zespołu w pracy nad aktualnie realizowanymi projektami;
  • pomoc w sporządzaniu dokumentów, pism, wniosków, organizacja i nadzór nad bieżącą korespondencją z urzędami skarbowymi;
  • współpraca w zakresie kalkulowania podatków i przygotowywania kalkulacji podatkowych, raportowanie GUS, NBP
  • przygotowywanie wstępnej wersji raportów i deklaracji składanych do urzędu skarbowego, ZUSu, GUSu, PFRONu

Nasze oczekiwania:

• student/ką III roku / absolwent/ką studiów licencjackich/inżynierskich albo IV - V roku studiów magisterskich
  • student/ką dowolnego kierunku, ale z podstawową wiedzą z zakresu rachunkowości
  • osoba zorganizowana, dokładna i nastawiona na pracę w zespole
  • osoba o zdolnościach analitycznych, cechującą się otwartością do ciągłego uczenia się i rozwoju
  • osoba z dobrą znajomością języka angielskiego oraz pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

Nasza oferta:

• płatne praktyki które mogą zakończyć się ofertą pracy
  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla różnorodnych klientów
  • przyjazna atmosfera w pracy