Stanowisko

Praktykant / Praktykantka w Akademickim Biurze Karier

Miejsce

Dąbrowa Górnicza

Pracodawca

Akademia WSB

Praktykant / Praktykantka w Akademickim Biurze Karier

Co oferujemy?

  • Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia z zakresu organizacji eventów, doradztwa zawodowego, kontaktów biznesowych
  • Różnorodność wykonywanych obowiązków
  • Elastyczny grafik

Wymagania

Czekamy na Ciebie jeśli:

  • Jesteś osobą komunikatywną i z łatwością nawiązujesz kontakty
  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole
  • Nie boisz się pracy z excelem
  • Potrafisz samodzielnie planować i sprawnie organizować pracę własną
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

Twoje obowiązki:

  • Pomoc w organizacji bieżących wydarzeń w formule stacjonarnej, on-line i hybrydowej
  • Wspieranie zespołu w telefonicznym kontakcie z zewnętrznymi podmiotami
  • Prace administracyjne
  • Udział w bieżących pracach zespołu

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV pod linkiem:

Akceptuj Więcej informacji