Konferencja "Rozwój i efektywność Krajowej Administracji Skarbowej"

Zapraszamy do udziału w konferencji "Rozwój i efektywność Krajowej Administracji Skarbowej" , która odbędzie się w Akademii WSB, 11 maja br. o godzinie 9:00.

PROGRAM:

9:00 - Rozpoczęcie konferencji

9:15 - 9:35 - Jarosław Szczepański, Zastępca Dyrektora IAS Katowice "Współczesna administracja skarbowa i celna jako nowoczesna instytucja"

9:35 - 9:55 - Adam Bigaj, Zastępca Naczelnika ŚUCS i Dariusz Gruca, Naczelnik Wydziału ICZ IAS Katowice "Wysoko wyspecjalizowane piony zwalczania przestępczości ekonomicznej
wspieranie rozwoju krajowego systemu finansowego"

9:55 - 10:15 - Ewelina Kucharska, st. specjalista IPP, Monika Piątkowska mł. specjalista IPP IAS Katowice "Izba Administracji Skarbowej w Katowicach atrakcyjnym pracodawcą podążającym
za trendami"

10:15 - 10:45 - Panel dyskusyjny.

Moderatorzy: Renata Pałuchowska Moritz , Zastępca Dyrektora IAS Katowice i dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Paneliści: Jarosław Szczepański, Adam Bigaj, Monika Górniak i Dariusz Gruca.

10:45 - 11:15 - Przerwa kawowa

11:15 - 11:25 - Projekcja filmu

11:25 - 11:45 - Aleksandra Siemion, Kierownik IWB IAS Katowice i Paweł Cochur, Naczelnik PUS Katowice "Klient w centrum uwagi KAS"

11:45 - 12:05 - Karolina Sapeta, mł. specjalista IWK1 IAS i Katarzyna Klos, st. referent IPK2 IAS "Wspieramy i pomagamy"