Warsztaty z zarządzania projektami dla studentów i młodych kierowników Projektów.

Międzynarodowa organizacja IPMA Young Crew Polska Partnerem merytorycznym Koła Naukowego ProjectGO !

W ramach współpracy Członkowie Międzywydziałowego Koła Naukowego ProjectGO w tym Laureaci Złotego Indeksu uczestniczyć będą w 18.10.2022 r. w  Warsztatach z zarządzania projektami dla studentów i młodych kierowników Projektów.

Tegoroczne warsztaty w formule co-creation organizowane są pod hasłem Zrównoważone zarządzanie projektami.  To niepowtarzalna okazja do poszerzenia swoich kompetencji oraz wzbogacenia swojego CV.

Międzywydziałowe koło Naukowe ProjectGO zaprasza do swoich szeregów. Zainteresowany? Nie zwlekaj, podejmij wyzwanie i stwórzmy razem pierwszy wspólny projekt! Zapisy u Opiekuna Koła dr inż. Anna Śmiglewicz asmiglewicz@wsb.edu.pl

ProjectGO - Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe - Akademia WSB