Tydzień Bezpłatnych Szkoleń ONLINE

O dostrzeganiu szans i możliwości w każdych okolicznościach, o drodze do zdrowia i poszukiwania szczęścia, o tutoringu i mentoringu w edukacji i biznesie, o tym, co w kontekście RODO wolno, a co jest kategorycznie zabronione, o konfliktach i sposobach ich rozwiązywania, o tym, jak skutecznie negocjować …. O tym wszystkim dowiecie się Państwo podczas kolejnej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń organizowanych online w Akademii WSB w dniach 12-18 czerwca 2021 r.

Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Szkolenia prowadzone są w formie webinariów i opierają się przede wszystkich na praktycznej wiedzy ekspertów Akademii WSB.

Część szkoleń skierowana jest do dyrektorów, nauczycieli i pracowników szkół i innych instytucji zajmujących się wychowaniem, edukacją i rozwojem dzieci i młodzieży.

Każdy uczestnik Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń otrzymuje bon na studia podyplomowe w kwocie 1000 zł - do wykorzystania do dnia 30 września 2021 r.

Na życzenie - certyfikat uczestnictwa w szkoleniach.