XVIII Europejski Kongres Kaizen

Już 20 kwietnia zapraszamy na XVIII Europejski Kongres KAIZEN™, organizowany przez Akademię WSB oraz Kaizen Institute Poland.

Ideą przewodnią każdego Kongresu KAIZEN™ jest motto „Praktycy dla Praktyków”, dlatego też w programie znajdą się inspirujące prelekcje doświadczonych praktyków KAIZEN™/Lean, Debata Ekspertów, wymiana ciekawych doświadczeń i ogromna dawka kaizenowej wiedzy.

Konferencja odbędzie się w formule online. Atrakcyjną formę i najwyższy poziom realizacji wydarzenia umożliwi transmisja z profesjonalnego studio przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań.

Wśród prelegentów m.in.:

• dr Janusz Michałek - Prezes Zarządu, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
  • António Costa - CEO, Kaizen Institute Ltd.
  • Aleix Borrego - Dyrektor Zarządzający, Kaizen Institute Poland
  • Raquel Passos Miranda - Sustainability & Continuous Improvement Director, Colep
  • Daniel Mendes - Partner, Director of Retail Consulting, Kaizen Institute Western Europe
  • Milena Mioduszewska - Production and Production Planning Manager, Dr Oetker
  • Ewelina Timofijewicz - Waśniowska – Vice Prezes, Hutchinson
  • Krzysztof Morgała - Productivity Manager, Roca Polska
  • Tomasz Maleszka - Dyrektor Zarządzający, Kion Polska
  • Olga Siermantowska -  Dyrektor Jakości, Kion Polska
  • Ryszard Budniok - Quality Manager, William Hughes Group UK
  • Łukasz Górecki - Dyrektor, Silesia Automotive & Advanced Manufacturing Cluster

Pomysłodawcami wydarzenia są:

• Mariusz Bryke - Dyrektor Zarządzający Kaizen Institute Poland,
  • dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB - Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Komitet Organizacyjny:

• Aurelia Ścibisz,
  • Karolina Warat.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny REJESTRACJA