Informacje

 

Artykuły

Uroczystość zakończenia studiów pierwszego stopnia

Zapraszamy do udziału w uroczystości zakończenia studiów pierwszego stopnia absolwentom Akademii WSB Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie. Uroczystość odbędzie się 14 kwietnia 2021 r. o godzinie 18:00 w formule online.

czytaj więcej o Uroczystość zakończenia studiów pierwszego stopnia

Jak zarządzać firmą online - webinar

Pandemia wywróciła nasze życie do góry nogami. Z drugiej strony jednak – przyspieszyła cyfryzację. Szczególnie odczuli to przedsiębiorcy. Aby przetrwać musieli dostosować się do obecnej sytuacji i zawitać do świata online.  Usługi online funkcjonowały już przed pandemią. Jednak swój „boom" mają właśnie teraz, gdy firmy przekonały się, że online nie tylko można sprzedawać. Santander Bank Polska wspiera firmy w cyfryzacji. Przywiązuje też wagę do edukacji i informowania przedsiębiorców o najlepszych rynkowych rozwiązaniach. Zapraszamy na webinar organizowany przez Santander Bank Polska we współpracy z partnerami.

czytaj więcej o Jak zarządzać firmą online - webinar

Staże i praktyki z programu Global Talent i Global Teacher - spotkanie informacyjne

Czy warto wyjechać na staż za granicę Do jakich krajów można pojechać Jaki jest proces rekrutacji i jakie należy posiadać kwalifikacje by aplikować.
Na te  i wiele innych pytań odpowiemy już w najbliższy poniedziałek 29.03, o godz. 13:00 na spotkaniu o stażach zagranicznych. Zapraszamy

czytaj więcej o Staże i praktyki z programu Global Talent i Global Teacher - spotkanie informacyjne

Serdecznie zapraszamy Studentów na Dzień Otwarty Fujitsu!

Ciekawa propozycja dla studentów informatyki ale nie tylko. Już 31 marca 2021 r. od godz. 9.00 do godz. 14.15 odbędzie się Dzień Otwarty Fujitsu! Sprawdź czym zajmują się eksperci i skorzystaj z oferty wykładów.

czytaj więcej o Serdecznie zapraszamy Studentów na Dzień Otwarty Fujitsu!

Zapraszamy na wykład w ramach Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie

Wszystkich studentów Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie a w sposób szczególny studentów kierunku Bezpieczeństwo Narodowe zapraszamy na wykład organizowany w ramach działalności Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie w Akademii WSB.
30 marca 2021 r. o godz. 12:00 wykład pt.: "Tożsamość nauk o bezpieczeństwie. Granice formalno-materialne" wygłosi Pan prof. dr hab. inż. Andrzej Glen

czytaj więcej o Zapraszamy na wykład w ramach Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie

Komunikat Rektora Akademii WSB w sprawie zmiany organizacji procesu kształcenia w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Rektora Akademii WSB w sprawie zmiany sposobu organizacji procesu kształcenia i organizacji pracy w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021, w związku z wprowadzonymi nowymi obostrzeniami, które weszły w życie z dniem 19.03.2021 r.

czytaj więcej o Komunikat Rektora Akademii WSB w sprawie zmiany organizacji procesu kształcenia w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

Zapraszamy do udziału w IX Ogólnopolskim Turnieju Klas o Profilu Mundurowym ONLINE

E-bieg terenowy (29-31 marca 2021 r.), zawody strzeleckie online z grą Counter-Strike: Global Offensive (7-9 kwietnia 2021 r.) oraz test wiedzy z zakresu bezpieczeństwa narodowego (9 kwietnia 2021 r.) – to trzy tegoroczne konkurencje Ogólnopolskiego Turnieju Klas o Profilu Mundurowym ONLINEOgłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród w dniu 9 kwietnia 2021 r. uświetni wystąpienie pt. Mission impossible gen. dyw. dra Romana Polko!

 

 

czytaj więcej o Zapraszamy do udziału w IX Ogólnopolskim Turnieju Klas o Profilu Mundurowym ONLINE

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji