Informacje

 

Artykuły

Studenci Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie wzięli udział w Marszu Pamięci na trasie Oświęcim - Muzeum Auschwitz - Wodzisław Śląski

Studenci studiów I i II stopnia naszego Wydziału – członkowie Międzynarodowego Koła Naukowego Bezpieczeństwa "Save the World"  wraz z opiekunem drem hab. Robertem Sochą, prof. AWSB wzięli udział w Marszu Pamięci 2021 na trasie Oświęcim - Brzeszcze - Pszczyna - Pawłowice - Jastrzębie Zdrój - Wodzisław Śląski (Dworzec PKP). Uczcili w ten sposób pamięć więźniów i więźniarek, którzy ponad 70 lat temu wzięli udział w tzw. Marszu Śmierci, czyli przymusowej ewakuacji kompleksu obozu KL Auschwitz-Birkenau.

czytaj więcej o Studenci Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie wzięli udział w Marszu Pamięci na trasie Oświęcim - Muzeum Auschwitz - Wodzisław Śląski

Spotkanie z Komendantem Wojewódzkim Policji w Katowicach nadinsp. drem Krzysztofem Justyńskim

Już 16 stycznia 2021 studenci Wydziału Zamiejscowego w Cieszyniewzięli udział w spotkaniu z Komendantem Wojewódzkim Policji w Katowicach, nadinsp. drem Krzysztofem Justyńskim.

W trakcie transmisji poruszony został temat przygotowania do działania i założeń na kolejne miesiące pandemii. 

czytaj więcej o Spotkanie z Komendantem Wojewódzkim Policji w Katowicach nadinsp. drem Krzysztofem Justyńskim

Webinar „Wsparcie Funduszy Europejskich na zakładanie działalności gospodarczej" i podnoszenie kwalifikacji

Masz pomysł na własny biznes, ale nie masz funduszy? A może szukasz środków na podniesienie kwalifikacji? Zapraszamy na bezpłatny webinar!!!

 

Jeżeli szukasz możliwości sfinansowania swoich pomysłów ze środków unijnych ten webinar „Wsparcie Funduszy Europejskich na zakładanie działalności gospodarczej i podnoszenie kwalifikacji” jest dla Ciebie!

czytaj więcej o Webinar „Wsparcie Funduszy Europejskich na zakładanie działalności gospodarczej" i podnoszenie kwalifikacji

Zimowe e-Ferie

Akademia WSB proponuje "Zimowe E-FERIE" bez wychodzenia z domu! Zapraszamy na kreatywne zajęcia dla rodziców, nauczycieli, dzieci i młodzieży – sprawdźcie z kim spotkacie się wirtualnie podczas webinariów! Zajęcia bezpłatne

 

Startujemy już 11 stycznia 2021 r. - w drugim tygodniu ferii zimowych.

czytaj więcej o Zimowe e-Ferie

Spotkanie wigilijno-noworoczne online w Akademii WSB. Życzenia Rektor [WIDEO]

Akademia WSB zainaugurowała okres świąteczny spotkaniem wigilijno-noworocznym online, w którym wzięła udział cała społeczność akademicka Uczelni. W trakcie uroczystości Rektor dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB złożyła życzenia świąteczne i noworoczne.

czytaj więcej o Spotkanie wigilijno-noworoczne online w Akademii WSB. Życzenia Rektor [WIDEO]

Legia Akademicka - propozycja dla studentów z Cieszyna

Decyzją Ministerstwa Obrony Narodowej, Akademia WSB dołącza do IV edycji programu ochotniczego szkolenia wojskowego studentów „Legia Akademicka”. Zapraszamy studentów wszystkich kierunków Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie do udziału!

czytaj więcej o Legia Akademicka - propozycja dla studentów z Cieszyna

Posiedzenie Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB | 11.12.2020

Mimo przedświątecznej atmosfery Rada Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB pracuje pełną parą. 11 grudnia 2020 r. odbyło się jej kolejne posiedzenie, podczas którego omawiano program kształcenia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji, dyskutowano na temat praktyk, oraz zapoznano Ekspertów z działalnością koła naukowego Ingeniatus. Spotkanie odbyło się w formie zdalnej.

czytaj więcej o Posiedzenie Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB | 11.12.2020

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji