Informacje

Artykuły

Święto Akademii WSB online

Tradycją Akademii WSB jest coroczne Święto, które odbywa się pod koniec roku akademickiego. Z powodu pandemii Uroczystość została przełożona na dzień 1 grudnia 2020 r. i odbyła się online. W ramach wydarzenia przyznane zostały nagrody i wyróżnienia dla wykładowców, pracowników oraz studentów Uczelni.

czytaj więcej o Święto Akademii WSB online

Polska Unia Edukacyjna zrzeszona w Konfederacji Lewiatan obchodzi w tym roku Jubileusz 20-lecia działalności

Podczas obrad Walnego Zgromadzenia Członków i posiedzenia Rady Nadzorczej Polskiej Unii Edukacyjnej zrzeszonej w Konfederacji Lewiatan, które odbyło się w dniu 27 listopada 2020 r. zaprezentowano sprawozdanie z działalności PUE, wybrano Zarząd Rady Nadzorczej oraz Prezesa i Wiceprezesów Zarządu nowej kadencji, a także przedstawiono program działania Polskiej Unii Edukacyjnej na lata 2021-2022.

czytaj więcej o Polska Unia Edukacyjna zrzeszona w Konfederacji Lewiatan obchodzi w tym roku Jubileusz 20-lecia działalności

Nagroda The Best & More 2020 dla Akademii WSB

W dniu 26 listopada 2020 r. odbyła się Międzynarodowa Konferencja pt.: The Best & More 2020 Biznes z ludzką twarzą w czasach wyzwań i zmian – Zdrowie, innowacje, jakość, CSR, zmiany i wyzwania w gospodarce organizowana przez Redakcję Magazynu WHY Story. Podczas wydarzenia Akademia WSB otrzymała nagrodę The Best & More za efektywność oraz innowacyjne metody kształcenia, szczególnie w zakresie biznesu. Konferencja odbyła się w formie zdalnej.

czytaj więcej o Nagroda The Best & More 2020 dla Akademii WSB

Uroczyste obchody Dnia Podchorążego w Akademii WSB

W 190. rocznicę wybuchu Powstania Listopadowego przedstawiciele Centrum Badań i Edukacji Służb Mundurowych Akademii WSB wraz ze studentami na kierunku bezpieczeństwo narodowe, oddali cześć poległym w walce bohaterom, składając kwiaty pod pomnikiem Legionów Polskich w Dąbrowie Górniczej. 

czytaj więcej o Uroczyste obchody Dnia Podchorążego w Akademii WSB

Ekspert Akademii WSB dla portalu Onet.pl

Eksperci Akademii WSB często proszeni są o komentarze w mediach. W dniu 26.11.2020 r. dr Krystian Dudek – wykładowca na studiach MBA w Akademii WSB wypowiedział się jako ekspert ds. PR dla portalu Onet.pl

 

 

czytaj więcej o Ekspert Akademii WSB dla portalu Onet.pl

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji