Informacje

Artykuły

Ustronianka sp. z o.o. partnerem Akademii WSB

Jeden z największych producentów wody mineralnej w Polsce a zarazem jeden z największych pracodawców na Śląsku Cieszyńskim firma Ustronianka sp. z o.o. zawarła porozumienie o współpracy z Akademią WSB.

czytaj więcej o Ustronianka sp. z o.o. partnerem Akademii WSB

Porozumienie o współpracy ze Szkołą Główną Służby Pożarniczej

W dniu 23 lutego 2021 roku podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Akademią WSB a Szkołą Główną Służby Pożarniczej (SGSP). Sygnatariuszem porozumienia była Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB oraz Rektor-Komendant Szkoły Głównej Służby Pożarniczej st. bryg. dr inż. Mariusz Feltynowski, prof. SGSP.

czytaj więcej o Porozumienie o współpracy ze Szkołą Główną Służby Pożarniczej

Ekspert Akademii WSB dr Michał Szyszka dla Polska Times

Moda na pomoc i pomaganie nie stanowi wyłącznie polskiej specyfiki, jednak w naszym społeczeństwie jest mocno widoczna, zarówno w wymiarze tak spektakularnym, jak działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy Świątecznej Paczki, jak i aktywnościach mniej medialnych, realizowanych w wymiarach lokalnych lub środowiskowych. Jednak porównując same kwoty dotacji, statystyczny Kowalski na działania dobroczynne przeznacza znacznie mniej niż nasi sąsiedzi, Niemcy, Czesi czy Słowacy oraz jedynie 3.7 % kwoty, którą średnio dzielą się z potrzebującymi Amerykanie – czytamy w artykule Polska Times.

czytaj więcej o Ekspert Akademii WSB dr Michał Szyszka dla Polska Times

Nagroda „Edukator dla Bezpieczeństwa” dla nadinsp. dra Krzysztofa Justyńskiego

W dniu 18 lutego 2021 r. za promowanie otwartości na poznawanie i zdobywanie wiedzy oraz kształtowanie postaw patriotycznych i budowanie przyjaznych relacji Nagrodę „Edukator dla Bezpieczeństwa” otrzymał nadinsp. dr Krzysztof Justyński - Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach. Statuetkę wręczyła Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB.  

czytaj więcej o Nagroda „Edukator dla Bezpieczeństwa” dla nadinsp. dra Krzysztofa Justyńskiego

Ekspertka Akademii WSB dla naszemiasto.pl

Ekspertka Akademii WSB dr Magdalena Kot-Radojewska dla naszemisto.pl pisze o metodzie twórczego rozwiązywania problemów jaką jest Design Thinking.

 

czytaj więcej o Ekspertka Akademii WSB dla naszemiasto.pl

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji