Adwokatura Polska dla Studentów z okazji Międzynarodowego Dnia Studenta

W imieniu członków Koła Naukowego Prawa i Administracji Akademii WSB oraz Naczelnej Rady Adwokackiej serdecznie zapraszamy wszystkich studentów prawa i administracji na wyjątkowe spotkanie z:

• adw. Martą Imiołczyk-Porębską, Wicedziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach oraz
  • apl. adw. Martyną Kucharską-Staszel

w ramach akcji #AdwokatnaUczelni „Adwokatura Polska dla Studentów z okazji Międzynarodowego Dnia Studenta”, która prowadzona jest przy udziale i wsparciu Naczelnej Rady Adwokackiej, zwanej dalej NRA oraz Komisji Wizerunku NRA, które odbędzie się w dniu 24 listopada 2023 roku o godz. 9.00 w Audytorium D, Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Na spotkaniu poruszone zostaną następujące zagadnienia:

• aplikacja adwokacka – pierwszy stopień wtajemniczenia
  • współczesne wyzwania dla samorządu adwokackiego
  • etyka w Adwokaturze i Adwokatura w etyce

Pragniemy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem i pokazać, że warto dokonywać świadomego wyboru dalszej ścieżki kształcenia.