"AWSB SHOOTING TIME" - cykl szkoleń strzeleckich

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu pn. „AWSB SHOOTING TIME”, które odbędzie się w dniach 15.06-17.06 br. "AWSB SHOOTING TIME" to cykl webinariów online z zakresu szkolenia strzeleckiego, które zakończą się testem wiedzy.

Trzy osoby, które zdobędą największą liczbę punktów i udzielą odpowiedzi w najszybszym czasie w teście otrzymają nagrodę w postaci bezpłatnego indywidualnego szkolenia strzeleckiego, które poprowadzi byłby żołnierz wojsk specjalnych Robert Kora. Celem projektu jest m.in. zapoznanie uczestników z elementarnymi podstawami strzelectwa, budową broni i amunicji, a także bezpiecznym obchodzeniem się z bronią.

Robert Kora

Były żołnierz wojsk specjalnych z 27 letnim doświadczeniem w jednostkach liniowych. W ramach swojej służby pełnił różne stanowiska służbowe od dowódczych poprzez szkoleniowe, po zabezpieczające (w Iraku odpowiadał m.in. za bezpieczeństwo późniejszego dowódcy Wojsk Specjalnych gen. Włodzimierza Potasińskiego, stacjonując w bazie „JULIET”). W Jednostce Wojskowej Nil wieloletni dowódca weryfikacji „SELEKCJI”, a także osoba odpowiadająca za szkolenie. Doświadczenie zdobywał m.in. na misjach w Iraku i Afganistanie. Wielokrotnie odznaczany przez Prezydenta RP i Ministra Obrony Narodowej. Wykładowca Akademicki. Doświadczony wieloletni instruktor strzelectwa, (strzelania specjalne, dynamiczne oraz dokładne). Główny Instruktor Strzelectwa Międzynarodowego Kola Naukowego Bezpieczeństwa Akademii WSB „Save the World” i narciarstwa (głownie implikowanie technik ski tourowych w wykorzystaniu do działań w jednostkach powietrznodesantowych oraz specjalnych). Skoczek spadochronowy w systemie wolnego otwarcia. Organizator znanego Marszu pn. „Śladami generała Nila–Od zmierzchu do świtu”.