Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022 w Uniwersytetach Dziecięcych Akademii WSB!

Serdecznie zapraszamy na XIV Inaugurację Roku Akademickiego 2021/2022 w Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym, która odbędzie się w sobotę 23 października o godz. 9.30 w Akademii WSB (Audytorium Maximum).

W uroczystości udział wezmą JM Rektor Akademii WSB oraz Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza, którzy wręczą Indeksy nowym Studentom. Wykład inauguracyjny "Wszystkie Kolory Folkloru" wygłosi Mistrz Mowy polskiej - Piotr Hankus. W wykładzie udział wezmą artyści Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"

W związku z obecnie panującą sytuacja epidemiologiczną, Akademia WSB zapewni ponadstandardowe bezpieczeństwo sanitarne wszystkim uczestnikom wydarzenia.

Piotr Hankus - Mistrz Mowy Polskiej

Obdarzony pięknym głosem i wyjątkowymi predyspozycjami interpretacyjnymi,  podczas długoletniej pracy artystycznej stanowił zawsze filar Zespołu „Śląsk”. Bardzo często pełnił role konferansjera, oraz prowadzi do dnia dzisiejszego w Zespole narracje, które uatrakcyjniają każdy program i są wysoko oceniane przez publiczność. Jako specjalista ds. edukacyjnych prowadzi między innymi warsztaty wokalne, taneczne i teatralne.