Inauguracja Złotych Indeksów

Program mentoringowy, indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym, szkolenia specjalistyczne, czy wizyty studyjne i spotkania z praktykami. To tylko niektóre formy wsparcia najzdolniejszych studentów w ramach programu „Złoty Indeks”. Inauguracja odbędzie się we wtorek, 8 listopada, w Akademii WSB.

Projekt „Złoty Indeks” ma pomóc w odkrywaniu i rozwijaniu talentów najlepszych studentów chcących podnosić swoje kompetencje i zdobywać nowe doświadczenia. Specjalny program mentoringowy ma wspierać młodych ludzi w zakresie budowania potencjału zawodowego oraz świadomego kreowania ścieżki kariery przy jednoczesnym zaangażowaniu w życie studenckie oraz realizację działań na rzecz Uczelni. Dzięki temu najlepsi studenci staną się ambasadorami Akademii WSB.

Uczestników projektu podczas inauguracji przywita:

• dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem w Akademii WSB.

Wykład dla studentów „Jak zwiększyć moc umysłu w nowym roku?” wygłosi dr Edyta Nowak-Żółty, Prodziekan Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Cieszynie.

Studenci zapoznają się również z działalnością akademickich kół naukowych.