International Conference „Territorial and Inter-Organizational Cooperation’2021”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Territorial and Inter-Organizational Cooperation’2021”. Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej w hotelu Kotarz w Brennej w dniach 22-24 września 2021 r.

Przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego Konferencji jest dr hab. Joanna Kurowska - Pysz, prof. AWSB, Dyrektor Instytutu Studiów nad Współpracą Terytorialną i Międzyorganizacyjną Akademii WSB.

Organizatorami wydarzenia są:

• Instytut Studiów nad Współpracą Terytorialną i Międzyorganizacyjną Akademii WSB
  • Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza”
  • Institut Euroschola
  • Transfrontier Euro-Institut Network
  • Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa

Obrady prowadzone będą w języku angielskim.

Tematyka konferencji obejmuje m.in.: zarządzanie terytorialne, współpracę transgraniczną i międzyorganizacyjną, zarządzanie publiczne, zarządzanie projektami, sieci i klastry, zarządzanie wiedzą i innowacjami, zrównoważony rozwój, odnawialne źródła energii i przepływy migracyjne.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają wyżywienie, materiały konferencyjne oraz udział w wydarzeniach towarzyszących. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania.

W ramach konferencji zaplanowano wystąpienia naukowców i praktyków m.in.:

• Rajko Antlej, Development Agency Kozjansko, Šentjur, Słowenia
  • dr Svetlana Buko, Carinthia University of Applied Sciences, Austria
  • dr Francesco Cappellano, University of Eastern Finland,  Finlandia
  • prof. Tomás Lopes Cavalheiro Ponce Dentinho, University of Azores, Portugalia
  • dr. Peter Dörrenbächer, Universität des Saarlandes, Niemcy
  • dr Megan Hopkins, University of California in San Diego, USA
  • prof. Martin Klatt, University of Southern Denmark, Dania
  • prof. Eithne Knappitsch, Carinthia University of Applied Sciences, Austria
  • prof. dr hab. Marek Lisiński, Akademia WSB
  • prof. Gabriela Carmen Pascariu, Alexandru Ioan Cuza University of Iasi, Rumunia
  • prof. Bernard Reitel, Artois University, Francja
  • prof. Aldomar Ruckert, Federal University of Rio Grande do Sul, Brazylia
  • dr hab. Katarzyna Szczepańska – Woszczyna, prof. AWSB, Akademia WSB
  • Martin Unfried, Maastricht University, Holandia
  • prof. Birte Wassenberg, University of Strasbourg, Francja

Terminy rejestracji:

• Aktywne uczestnictwo stacjonarne/ aktywne uczestnictwo online/ bierne uczestnictwo stacjonarnie: 31.08.2021
  • Bierne uczestnictwo online: 10.09.2021

Prosimy o rejestrację za pomocą formularza rejestracyjnego: LINK

Serdecznie zachęcamy wszystkich naukowców, doktorantów, praktyków i studentów do aktywnego udziału w konferencji w sesjach plenarnych, tematycznych oraz debatach okrągłego stołu.  Agenda konferencji do pobrania tutaj.

Pozostałe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie internetowej: https://wsb.edu.pl/icotic2021