IV Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych

W dniach od 30 września do 2 października 2022 r. odbędą się w Wiśle IV Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych.

Stany nagłe w medycynie, to sytuacje dynamiczne, mające bezpośredni wpływ na zdrowie i życie człowieka z którymi jako medycy spotykamy się w codziennej pracy. Dlatego, aby sprostać coraz szybciej rozwijającym się trendom w medycynie, konferencja będzie znakomitą okazją do poszerzenia wiedzy i umiejętności, a także miejscem wymiany spostrzeżeń i doświadczeń.

W programie między innymi prelekcje, warsztaty oraz aspekty prawne, które są istotnym zagadnieniem dla całego personelu medycznego.

Konferencja kierowana jest do lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek oraz studentów kierunków medycznych.

ORGANIZATOR:

• Polskie Towarzystwo Ratowników Medycznych