Jak zdobyć "Wielką Księgę Eksperymentów"?

„Sztuczki opisane w tej książce mogą dać radość wszystkim. Dzieciom, rodzicom i dziadkom. Wspólne odkrywanie świata to wiele radości i zdobytej wiedzy. Warto podjąć rodzinne współzawodnictwo, kto lepiej pokaże ciekawe sztuczki. Kto potrafi wymyśleć lepsze, nowe pokazy…” Wiktor Niedzicki.

Już 9 kwietnia o godz. 9.30 zapraszamy na SPOTKANIE AUTORSKIE Z WIKTOREM NIEDZICKIM.
Spotkanie to poświęcone jest promocji książki  "Wielka Księga Eksperymentów", która powstała przy współpracy Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB razem z Wiktorem Niedzickim. Podczas wydarznia nie zabraknie pokazu naukowego pt.  "Laboratorium Wiktora - sztuczki dla znudzonych".

Jak zdobyć "Wielką Księgę Eksperymentów?"

• Weź udział w spotkaniu STACJONARNIE i odbierz książkę z autografem
    LUB
  • Weź udział w spotkaniu ONLINE, a my wyślemy książkę do Ciebie*

• Stacjonarnie: Akademia WSB (ul. Cieplaka 1c, Dąbrowa Górnicza)
  • Online: Link do spotkania zostanie przesłany na dwa dni przed wydarzeniem.

* Koszt udziału w wydarzeniu online wynosi 20 zł (kwota ta przeznaczona jest na pokrycie kosztów wysyłki książki).

Wiktor Niedzicki

Popularyzacji fizyki oraz promocji osiągnięć techniki, dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny. Autor ponad 800 programów telewizyjnych m.in. „Laboratorium”, „Kuchnia”, „W świecie nauki” poświęconych popularyzacji nauki i nagrywanych na całym świecie.  Członek Akademii inżynierskiej w Polsce.

Opłatę tytułem: Laboratorium Wiktora Niedzickiego
ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza: 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554.

Jednocześnie informujemy, że ostatecznym potwierdzeniem Państwa deklaracji jest wniesienie opłaty.
Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: kmyszynska@wsb.edu.pl