Nadanie tytułu Doktora Honoris Causa Akademii WSB

Rektor i Senat Akademii WSB mają zaszczyt zaprosić na uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa Akademii WSB Panu Profesorowi Michałowi Kleiberowi.

prof. dr hab. inż. Michał Kleiber

wybitny uczony o światowym autorytecie w zakresie nowoczesnej mechaniki konstrukcji i materiałów oraz zastosowań współczesnych technik komputerowych w różnorodnych obszarach nauki i techniki.

Uroczystość odbędzie się w dniu 23 września br. o godz. 12.00 w Audytorium Maximum Akademii WSB.

Podczas Uroczystości Laureat tytułu Doktora Honoris Causa wygłosi wykład pt.:
"Jak stawić czoła globalnym wyzwaniom, czyli Uniwersytet na wagę złota"

Promotor doktoratu:

• prof. Krzysztof Diks

Recenzenci:

• prof. Tomasz Łodygowski
  • prof. Edmund Wittbrodt

Uroczystość uświetni występ Solistów Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny oraz Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach pod dyrekcją Michała Brożka.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w uroczystości do dnia 16 września 2021 r.

REJESTRACJA

• Uroczystość będzie transmitowana na żywo z Audytorium Maximum Akademii WSB.
  • Osoby zainteresowane udziałem z formie online proszone są także o rejestrację.
  • Osoby zainteresowane noclegiem (Hotel Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej) proszone są o kontakt pod numerem tel. 32 295 93 40.