Spotkanie z praktykiem – gościem Akademii WSB będzie John L. GRONSKY, generał Armii Stanów Zjednoczonych w stanie spoczynku

„Musisz najpierw pracować nad sobą, kształtować swój charakter zanim zdołasz pozytywnie wpływać na innych. Do ogniska najpierw trzeba dorzucić drewna, by płomienie zaczęły rzucać wokół światło.” – tymi słowami do pracy nad sobą zachęca generał John L. Gronsky.

Ten wybitny żołnierz, to także konsultant i trener w kwestiach przywództwa, autor książek, ceniony mówcą i trener kadry kierowniczej. Generał pojawi się osobiście w Akademii WSB w czwartek, 14 października o godzinie 14.00 podczas, którego poprowadzi wykład "Dowodzenie formacjami ochotniczymi oraz ich współdziałanie z wojskami operacyjnymi. Rola przywództwa w dowodzeniu na szczeblu operacyjnym i taktycznym w formacjach ochotniczych”.

To wyjątkowa okazja do spotkania z człowiekiem, który poprzez swoją pracę i pasję inspiruje innych do działania. Generał dywizji John L. GRONSKY (emerytowany generał Armii Stanów Zjednoczonych) jest założycielem i prezesem Leader Grove LLC, ekspertem związanym z Centrum Analiz Polityki Europejskiej (CEPA) i prowadzonym tam programem szkolenia liderów (Transatlantic Leadership Program), mentorem w programie szkolenia dowództwa misji wojskowych armii USA oraz dyrektorem szkoły przywództwa dla studentów-sportowców z Lebanon Valley College.

Prezentacje generała Gronsky’ego zawierają inspirujące opowieści i mądrość wyniesioną z własnego doświadczenia przywódczego oraz doświadczeń innych. Dokonywał oceny jakości przywództwa, prowadził szkolenia, wygłaszał przemówienia i zapewniał szkolenia międzynarodowej kadry kierowniczej.

John Gronsky jest autorem dwóch książek. Pierwsza z nich, Iron-Sharpened Leadership, jest oparta na jego własnym doświadczeniu jako dowódcy i obok inspirujących historii, które można w niej znaleźć, przedstawia też działania, które należy podejmować, by stać się skuteczniejszym przywódcą. Przedstawione w książce podejście do kwestii przywództwa i jego efektywności jest oparte na wartościach i odzwierciedla filozofię przywództwa samego autora, której elementy to charakter, kompetencje i wytrzymałość. Książka ta z pewnością będzie przydatną i motywującą lekturą dla wszystkich liderów, bez względu na poziom ich doświadczenia przywódczego. Druga książka tego autora jest zatytułowana The Ride of Our Lives – lessons on Life, Leadership and Love i opowiada inspirującą historię rodziny, której życie zmienia się podczas podróży rowerem przez Stany Zjednoczone.

Zgłoszenia pod numerem tel. 32 295 93 14.

John L. GRONSKY, generał Armii Stanów Zjednoczonych w stanie spoczynku