VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Innowacje i przedsiębiorczość. Teoria i praktyka”

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Innowacje i przedsiębiorczość. Teoria i praktyka”, organizowanej przez Akademię WSB w formule online, która odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia br.

Tematyka konferencji będzie obejmowała:

• cyfryzację,
  • sztuczną inteligencję,
  • Big Data,
  • robotyzację i automatyzację,
  • ekosystemy innowacji,
  • firmy przyszłości,
  • innowacje przedsiębiorstw,
  • kreatywność w organizacjach,
  • przedsiębiorczość,
  • zarządzanie procesami zmian.

Zaproszeni keynote speakerzy to wybitni naukowcy, specjalizujący się w dziedzinie innowacji i przedsiębiorczości:

• Prof. Pinar Ozcan, University of Oxford, Wielka Brytania,
  • Prof. John Antonakis, University of Lausanne, Szwajcaria,
  • Prof. Wojciech Czakon, Uniwersytet Jagielloński,
  • Prof. Daniel F. Meyer, University of Johannesburg, RPA.

Do grona światowej sławy naukowców dołączą zaproszeni goście i prelegenci - przedstawiciele środowiska biznesu, organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz przedstawiciele nauki, kultury, edukacji i inni praktycy zainteresowani problematyką innowacji i przedsiębiorczości, m.in.:

• dr Janusz Michałek, Prezes Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej,
  • Tomasz Zjawiony, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach,
  • dr Grzegorz Kądzielawski, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A.,
  • dr inż. Maciej Sołtysik, Członek Zarządu Veolia Energia Polska S.A.,
  • dr inż. Tomasz Siemek, Prezes Cloud Team, Grupa APN Promise,
  • Marek Zychla, Prezes Śląskiego Związku Pracodawców Lewiatan, Członek Zarządu Brembo Poland,
  • Roman Młodkowski, Prezes Zarządu BIZNES24.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji. Prosimy o rejestrację za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

Pozostałe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie internetowej.