VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Doktorantów

Akademia WSB oraz Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej
                                                     mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału
                             VIII OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ DOKTORANTÓW
                                                                            z cyklu
                             "PARADYGMATY WSPÓŁCZESNEGO ZARZĄDZANIA ORGANIZACJAMI"

Konferencja odbędzie się w dniach 22-23 października 2021 roku w formule hybrydowej:

22 października 2021 r. - I DZIEŃ KONFERENCJI - wystąpienia Doktorantów (stacjonarnie w siedzibie Akademii WSB z transmisją online)

23 października 2021 r. - II DZIEŃ KONFERENCJI - warsztaty metodologiczne dla Doktorantów (online z wykorzystaniem platformy Zoom)

W ramach VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Doktorantów odbędą się m.in. następujące warsztaty metodologiczne:

• Przegląd literatury - rodzaje, wyzwania
  • Praktyczny warsztat pisania wniosków aplikacyjnych na granty badawcze
  • Projektowanie i prowadzenie badań jakościowych. Doświadczenia badacza terenowego
  • Przygotowanie rozprawy doktorskiej - przeszkody, wyzwania i wskazówki

Szczegółowy program konferencji zostanie opublikowany w późniejszym terminie.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Ważne terminy:

• Rejestracja na konferencję: do 10 października
  • Przesłanie artykułu: do 30 września (dotyczy osób, prezentujących referat podczas konferencji)
  • Przesłanie artykułu: do 23 października ( dotyczy osób, nie prezentujacych referat podczas konferencji)

Opłaty:

opłata organizacyjna w wysokości 150 zł zawiera:

• uczestnictwo stacjonarne lub online
  • możliwość wystąpienia i wygłoszenia referatu
  • możliwość publikacji artykułu w monografii naukowej wydanej nakładem Wydawnictwa Naukowego Akademii WSB

WIĘCEJ INFORMACJI