Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

Wychowanie dzieci i młodzieży przez sport - Nowe możliwości - "Futsal"

6 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach odbyła sięKonferencja Metodyczno-Szkoleniowa pt. "Wychowanie dzieci i młodzieży przez sport. Nowe możliwości - Futsal". Wydarzenie jest częścią realizowanego przez Katedrę Transportu i Informatyki Akademii WSB programu MERKURY RAILWAY FUTSAL TEAM  2018 -2020.

 
 

czytaj więcej o Wychowanie dzieci i młodzieży przez sport - Nowe możliwości - "Futsal"

Konferencja Metodyczno – Szkoleniowa dla nauczycieli wychowania fizycznego wszystkich typów szkół województwa śląskiego

Katedra Transportu i Informatyki Akademii WSB jest organizatorem Konferencji Metodyczno – Szkoleniowej dla nauczycieli wychowania fizycznego wszystkich typów szkół województwa śląskiego pt. Wychowanie dzieci i młodzieży przez sport - Nowe możliwości - "Futsal". 

czytaj więcej o Konferencja Metodyczno – Szkoleniowa dla nauczycieli wychowania fizycznego wszystkich typów szkół województwa śląskiego

Złote Indeksy dla zwycięzców III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Transporcie Kolejowym

Już po raz trzeci w murach Akademii WSB odbył się Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Transporcie Kolejowym organizowany przez Katedrę Transportu i Informatyki. III edycja wydarzenia zgromadziła ponad 100 uczniów z 16 szkół z terenu całego kraju, którzy postanowili spróbować swoich sił w teście sprawdzającym szeroko pojętą wiedzę w zakresie transportu kolejowego.

 
 

czytaj więcej o Złote Indeksy dla zwycięzców III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Transporcie Kolejowym

 

Nasi partnerzy