Artykuły

Święto Kolejarza 2020 - zawsze na służbie

Z okazji Święta Kolejarza składamy wszystkim pracownikom sektora kolejowego i sympatykom kolei najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności w realizacji planów zawodowych w trakcie służby jak również w życiu prywatnym. W tym dniu chcemy szczególnie docenić Waszą wymagającą i odpowiedzialną pracę. W trudnych czasach pandemii COVID-19 dziękujemy wszystkim pracownikom kolei w wyjątkowy sposób. Chcemy zaprezentować Państwu, jako wyraz uznania i wdzięczności, film Urzędu Transportu Kolejowego, zrealizowany w ramach projektu Deklaracji w sprawie rozwoju kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym. W ten sposób pragniemy podkreślić etos pracy na kolei, szczególnie w obliczu zagrożenia jakim jest pandemia COVID-19.


Zachęcamy o obejrzenia pełnego materiału: DZIEŃ KOLEJARZA


źródło: Święto Kolejarza 2020 #zawszeNaSłużbie - YouTube

Konferencja Metodyczno – Szkoleniowa dla nauczycieli wychowania fizycznego wszystkich typów szkół województwa śląskiego

Katedra Transportu i Informatyki Akademii WSB jest organizatorem Konferencji Metodyczno – Szkoleniowej dla nauczycieli wychowania fizycznego wszystkich typów szkół województwa śląskiego pt. Wychowanie dzieci i młodzieży przez sport - Nowe możliwości - "Futsal". 

czytaj więcej o Konferencja Metodyczno – Szkoleniowa dla nauczycieli wychowania fizycznego wszystkich typów szkół województwa śląskiego

Złote Indeksy dla zwycięzców III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Transporcie Kolejowym

Już po raz trzeci w murach Akademii WSB odbył się Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Transporcie Kolejowym organizowany przez Katedrę Transportu i Informatyki. III edycja wydarzenia zgromadziła ponad 100 uczniów z 16 szkół z terenu całego kraju, którzy postanowili spróbować swoich sił w teście sprawdzającym szeroko pojętą wiedzę w zakresie transportu kolejowego.

 
 

czytaj więcej o Złote Indeksy dla zwycięzców III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Transporcie Kolejowym

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji