Artykuły

„Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej" jest projektem dofinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytetu IV „Szkolnictwo wyższe i nauka”, Działanie 4.3 „Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni w obszarach kluczowych w kontekście celów Strategii Europa 2020”.

 

Projekt ma na celu wzmocnienie potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej jako instytucji kształcącej studentów, absolwentów oraz kadrę naukowo – badawczą zgodnie z zapotrzebowaniem gospodarki opartej na wiedzy.     

 

W ramach projektu studenci mogą studiować na czterech kierunkach studiów w ramach pięciu specjalności:

 

- Kierunek Informatyka specjalność „Aplikacje mobilne” - studia I stopnia inżynierskie

- Kierunek Informatyka specjalność „Menedżer projektu IT” w języku angielskim - studia II stopnia magisterskie

- Kierunek Logistyka specjalność „Zarządzanie portami lotniczymi" - studia I stopnia inżynierskie

- Kierunek Fizjoterapia moduł zajęć specjalistycznych „Fizjoterapia w geriatrii" - studia I stopnia licencjackie

- Kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji specjalność "Czyste technologie w energetyce i motoryzacji" - studia I stopnia inżynierskie


REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Informacja o zwolnieniu z podatku stypendiów stażowych w ramach projektu

Uwaga studenci –beneficjenci projektów UE realizowanych
przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej!

 

Uprzejmie informujemy, iż wszystkie świadczenia finansowe otrzymane przez uczestnika projektu jako pomoc w ramach programu finansowanego z udziałem środków europejskich, w tym stypendium stażowe oraz stypendium  za wyniki w naucewolne od podatku dochodowego zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 137 ustawy z dnia 26 lipca 1991r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.
W związku z powyższym nie otrzymają Państwo informacji podatkowych Pit-11 za 2015 r.

WOLNE MIEJSCA NA DARMOWE SPECJALISTYCZNE SZKOLENIE pn. „CZYNNIK LUDZKI W LOTNICTWIE” dla studentów kierunku Logistyka

Zapraszamy studentów kierunku LOGISTYKA na darmowe szkolenie specjalistyczne pt. „Czynnik ludzki w lotnictwie”, który odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2015 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.  

 

Limit miejsc to 13 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń.

 

 

ZGŁOSZENIA NA KURS NALEŻY PRZESŁAĆ W FORMIE E-MAIL na adres mmalecka@wsb.edu.pl, w tytule maila: KURS CZYNNIK LUDZKI, do dnia 6.11.2015 r.

 

czytaj więcej o WOLNE MIEJSCA NA DARMOWE SPECJALISTYCZNE SZKOLENIE pn. „CZYNNIK LUDZKI W LOTNICTWIE” dla studentów kierunku Logistyka

WOLNE MIEJSCA NA DARMOWY, CERTYFIKOWANY KURS FLEXIM SOFTWARE – kurs podstawowy dla studentów kierunku Logistyka

Zapraszamy studentów kierunku LOGISTYKA na darmowy, certyfikowany kurs FLEXIM SOFTWARE – KURS PODSTAWOWY. SYMULACJA I OPTYMALIZACJA PROCESÓW LOGISTYCZNYCH I PRODUKCYJNYCH, który odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2015 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Limit miejsc to 20 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń.

 

 

ZGŁOSZENIA NA KURS NALEŻY PRZESŁAĆ W FORMIE E-MAIL na adres mmalecka@wsb.edu.pl, w tytule maila: KURS FLEXIM, do dnia 9.11.2015 r.

 

czytaj więcej o WOLNE MIEJSCA NA DARMOWY, CERTYFIKOWANY KURS FLEXIM SOFTWARE – kurs podstawowy dla studentów kierunku Logistyka

WOLNE MIEJSCA NA DARMOWY, CERTYFIKOWANY KURS TUV NORD „Zarządzanie jakością w organizacji lotniczej” dla studentów kierunku Logistyka

Zapraszamy studentów kierunku LOGISTYKA na darmowy, certyfikowany kurs TUV NORD „Zarządzanie jakością w organizacji lotniczej”, który odbędzie się w dniach 12-13 grudnia 2015 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.


Limit miejsc to 30 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń.

 

ZGŁOSZENIA NA KURS NALEŻY PRZESŁAĆ W FORMIE E-MAIL na adres mmalecka@wsb.edu.pl, w tytule maila: KURS TUV NORD, do dnia 15.11.2015 r.

 

czytaj więcej o WOLNE MIEJSCA NA DARMOWY, CERTYFIKOWANY KURS TUV NORD „Zarządzanie jakością w organizacji lotniczej” dla studentów kierunku Logistyka

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji