Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Industry 5.0”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Industry 5.0”, organizowanej przez Akademię WSB w dniach 17-18 czerwca br. w formule online.

Industry 5.0, nowoczesne technologie, sztuczna inteligencja, inteligentne rozwiązania i firmy przyszłości w konkurencyjnej i globalnej gospodarce, Europejski Zielony Ład, transformacja Kaizen, transfer i komercjalizacja technologii to niektóre z tematów, które będą prezentowane przez ekspertów - przedstawicieli praktyki gospodarczej, naukowców oraz specjalistów z dziedziny nowoczesnych technologii. Wśród prelegentów wystąpią m.in.:

• dr Jarosław Gowin, Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Rozwoju Pracy i Technologii
  • Mariusz Bryke, Dyrektor Zarządzający Kaizen Institute Poland
  • Tomasz Konik, Prezes Zarządu Deloitte w Polsce
  • Barbara Bożek-Paczesny, Wiceprezes Zarządu Ustronianka Sp. z o.o.
  • Monika Płońska, Wiceprezes Zarządu Green Industry Foundation
  • Piotr Dytko, Wiceprezes Sieci Badawczej Łukasiewicz
  • Paweł Kolczyński, Wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu
  • Robert Tomasiewicz, Prezes Zarządu ELPLC S.A.

Zaproszeni keynote speakers to światowi specjaliści w dziedzinie zarządzania, innowacji i nowoczesnych technologii:

• Prof. Maritza I. Espina, Ph.D., St. Ambrose University, Davenport, IA, USA
  • Prof. Peter Gianiodis, Duquesne University, Pittsburgh, PA, USA
  • Prof. Roman Batko, Jagiellonian University and Military University of Land Forces in Wroclaw
  • Paula Fraga- Lamas, PhD, University of A Coruña, Spain
  • Francesco Cappellano, PhD, University of Eastern Finland, Finland

Współorganizatorami konferencji są Kaizen Institute Poland, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Grupa Azoty S.A., Platforma Przemysłu Przyszłości oraz Agencja Rozwoju Przemysłu.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Prosimy o rejestrację za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy pracowników naukowych, doktorantów, studentów oraz praktyków biznesu do aktywnego uczestnictwa w konferencji, dyskusji, zgłoszenia artykułu i/lub prezentacji podczas jednego z trzech paneli tematycznych (wystąpienia panelowe prowadzone będą w języku angielskim):

• Panel Tematyczny 1 – TECHNOLOGIE INDUSTRY 5.0
  • Panel Tematyczny 2 – NOWOCZESNE PROCESY
  • Panel Tematyczny 3 – KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI

Pozostałe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie internetowej.

Honorowy Patronat nad Międzynarodową Konferencją Naukową pt. „Industry 5.0” objęła dr hab. Barbara Piontek, prof. AWSB - Prezes Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji

dr hab. Katarzyna Szczepańska-Woszczyna, prof. AWSB