Idea Dnia Otwartego


3 lutego 2021 r. w formie ONLINE 
obędzie się kolejna edycja Dnia Otwartego Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dla uczestników wydarzenia przewidziano bezpłatne wykłady, certyfikowane szkolenia a także możliwość odbycia konsultacji z pracownikami Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Jan Nowak. 

 

Dni Otwarte UODO (wcześniej GIODO) organizowane w różnych miejscach w Polsce to inicjatywa Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (wcześniej Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych) zapoczątkowana w roku 2012. Ma umożliwić osobom zainteresowanym problematyką ochrony danych osobowych udział w specjalistycznych konferencjach, szkoleniach oraz dyskusjach, które odbywać się będą blisko ich miejsca zamieszkania.

 

Od początku realizacji inicjatywy w jej organizację włącza się Akademia WSB (do 15 kwietnia 2018 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej), w której odbył się historyczny, pierwszy Dzień Otwarty GIODO.

 

Uczelnia od 2011 roku, jako jedna z nielicznych w Polsce, specjalizuje się w kształceniu ekspertów z zakresu Ochrony Danych Osobowych w administracji i biznesie m.in. w ramach studiów podyplomowych realizowanych we współpracy z Urzędem Ochrony Danych Osobowych. (szczegółowa oferta studiów dostępna: TUTAJ)

  

  

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji