Informacje

Aktualności

Artykuły

Przedszkola i żłobki - taniej dla studentów i pracowników WSB

Podstawowym celem kampanii społecznej "Mama i Tata idą na studia" jest umożliwienie połączenia edukacji, rozwoju zawodowego oraz osobistego z rolą rodzica. Wraz z dyrektorami prywatnych przedszkoli i żłobków naszego regionu stworzona została lista instytucji, które zapewnią opiekę nad dziećmi studentów WSB podczas zajęć dydaktycznych, na preferencyjnych warunkach finansowych. Bonifikaty w opłatach czesnego za pobyt dzieci w przedszkolu lub żłobku zaproponowane studentom i pracownikom WSB wynoszą nawet 50%. Dodatkowo przygotowana została specjalna oferta opieki nad dziećmi w weekendy i pogodzinach pracy przedszkoli i żłobków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami partnerów projektu.

Prosimy o uważne śledzenie strony, ponieważ oferta prywatnych przedszkoli i żłobków jest systematycznie rozszerzana.

czytaj więcej o Przedszkola i żłobki - taniej dla studentów i pracowników WSB

Wyższa Szkoła Biznesu Firmą Przyjazną Rodzicom

Miło nam poinformować, ze Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej otrzymała wyróżnienie  w konkursie "Firma Przyjazna Rodzicom" za aktywizacjęśrodowiska akademickiego i program "Mama i tata idą na studia". „Firma Przyjazna Rodzicom” . to ogólnopolski konkurs dla przedsiębiorców organizowany w projekcie „rodzina-i-kariera.infor.pl” realizowanym przez Next.pl Sp. z o.o. oraz Lechaa Consulting Sp. z o.o. w ramach Działania 1.5 Wspieranie rozwiązań na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Konkurs otrzymał honorowy patronat Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Warsztaty Kamishibai - zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Akademii Rozwoju Rodzica. Naszą propozycję warsztatów twórczych kierujemy do dzieci w wieku 6-8 lat i ich rodziców.

czytaj więcej o Warsztaty Kamishibai - zapraszamy!

Wyższa Szkoła Biznesu zwycięzcą konkursu "Firma Przyjazna Rodzinie"

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zdobyła I miejsce w finale wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu "Firma Przyjazna Rodzinie" w kategorii średnie przedsiębiorstwo, tym samym przechodząc do ogólnopolskich eliminacji.

czytaj więcej o Wyższa Szkoła Biznesu zwycięzcą konkursu "Firma Przyjazna Rodzinie"

Program Mama i Tata wyróżniony przez miesięcznik Home&Market

W ostatnim wydaniu miesięcznika Home&Market opublikowano doroczny plebiscyt Ordery Finansowe. To raport poświęcony najciekawszym produktom związanym z finansami i ekonomią, które pojawiły się w 2013 roku i w szczególny sposób wyróżniły się na rynku oraz cieszyły się największym uznaniem klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

czytaj więcej o Program Mama i Tata wyróżniony przez miesięcznik Home&Market

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |


 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji