Czeladź

Artykuły

Nowa strona Uniwersytetów Dziecięcych WSB

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej nowej strony internetowej: ud.wsb.edu.pl, na której dostępna jest aktualna oferta warsztatowa Uniwersytetów Dziecięcych WSB oraz inne aktualne informacje dotyczące projektu.

Marzenia o lataniu na następnym wykładzie w UDCz

4 listopada 2017 roku o godzinie 12.00 w Kopalni Kultury, przy ulicy Trznadla 1, odbędzie się wykład pt. Marzenia o lataniu (dużym i małym), który poprowadzi pani dr Monika Paluch Ferszt.

czytaj więcej o Marzenia o lataniu na następnym wykładzie w UDCz

Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018 w UDC!

30 września 2017 r. (sobota) o godz. 12.15 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym w Czeladzi. W uroczystości udział weźmie Burmistrz Czeladzi – Pani Elżbieta Dmitruk oraz Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - mgr Dominik Penar, którzy wręczą Indeksy Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Wyżej, dalej, mocniej! Akcja? Reakcja!" poprowadzą popularyzatorzy nauki z Ekipy Pana Korka.  Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDC wraz z Rodzicami. Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDC drogą mailową.

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Czeladzi na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 czerwca zapłacisz o 50 zł mniej.  Zapisz się już dziś: KLIKNIJ TUTAJ 

Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi

Zapraszamy na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Czeladzi, które odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 13.00 w Szkołe Podstawowej nr 7 w Czeladzi. Podczas uroczystości absolwenci Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi otrzymają z rąk Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Władz Czeladzi pamiątkowe dyplomy. Podczas Uroczystości Pan Marcin Lieber poprowadzi wykład pt. „Strachy i straszki, czyli gdzie w Polsce żyją legendarne stwory”. 

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi

Już w najbliższą sobotę kolejny wykład UDC

Zapraszamy na kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi, który odbędzie się już w tę sobotę, 13 maja 2017 r. o godz. 13.00.

czytaj więcej o Już w najbliższą sobotę kolejny wykład UDC

Uwaga! Zmiana godziny najbliższego wykładu!

kwietnia 2017 roku, wyjątkowo o godzinie 12.00 w Szkole Podstawowej nr 7 odbędzie się wykład pt. Hałas – czyli co wpada do naszych uszu?”, który zostanie poprowadzony przez Pana dr hab. Armanda Cholewkę. 

czytaj więcej o Uwaga! Zmiana godziny najbliższego wykładu!

Kuchenne Rewolucje z Panem Korkiem- zapraszamy na kolejny wykład

11 marca 2017 roku o godzinie 13.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Czeladzi odbędzie się wykład pt. Kuchenne rewolucje, który zostanie poprowadzony przez Pana Korka.

czytaj więcej o Kuchenne Rewolucje z Panem Korkiem- zapraszamy na kolejny wykład

Wędrówki po starożytnym Egipcie. Zapraszamy na kolejny wykład.

W sobotę, 4 lutego 2017 roku o godzinie 13.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi odbędzie się kolejny wykład pt.  „Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt”. 

czytaj więcej o Wędrówki po starożytnym Egipcie. Zapraszamy na kolejny wykład.

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |


 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji