PROJEKT: Świat Oczami Naukowców

Artykuły

Moduł I : Świat Oczami Informatyka

Moduł ŚWIAT OCZAMI INFORMATYKA - jest częścią projektu realizowanego przez Akademię WSB - "Świat oczami naukowców" dofinansowanego z programu "Społeczna Odpowiedzialność Nauki" przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

 

Poniżej zamieszczamy pełny harmonogram warsztatów i wykładów prowadzonych przez ekspertów z tej dziedziny - wykładowców Akademii WSB. Zajęcia odbywać się będą na platformie Teams. 

W harmonogramie podanym poniżej, przy każdej dacie wykładu podany jest LINK do konkretnego spotkania. By zalogować się do spotkania - LINK ten należy skopiować i wkleić w przeglądarce CHROME.  Poniżej 3 proste kroki LOGOWANIA się do spotkania oraz zdjęcia podpowiadające.

 

3 kroki do zalogowania się poprzez platformę Teams:

 

1. Wklej / otwórz link do spotkania w przeglądarce CHROME

2. Kliknij w środkowe polecenie - Kontynuuj w tej przeglądarce

3. Zezwól na użycie mikrofonu, kamery i Dołącz do spotkania

czytaj więcej o Moduł I : Świat Oczami Informatyka

Moduł II: Życie jest projektem

Zapraszamy osoby 50+ na warsztaty i wykłady w ramach projektu „Świat oczami naukowców” realizowanego przez Akademię WSB, a dofinansowanego z programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki” przez Ministra Edukacji i Nauki.


Przed Państwem moduł pt. ”Życie jest projektem”, w którym przybliżony zostanie świat szeroko rozumianego zarządzania projektowego m.in. zarządzania własnym czasem czy zarządzanie emocjami i stresem w życiu codziennym. Poznacie co to znaczy i jak być menadżerem własnego zdrowia oraz do czego służy metoda design thinking dla Seniorów.

 

ZAPISY ---> https://tiny.pl/rltrm

 

Warsztaty poprowadzą eksperci w tych dziedzinach – wykładowcy Akademii WSB. Zajęcia prowadzone będą w miesiącach marzec – maj 2021 zgodnie z poniższym harmonogramem w formie online. Każdy z zapisanych uczestników otrzyma e-mail z informacją o przyjęciu do projektu, instrukcją oraz linkiem do logowania się do spotkania.

 

czytaj więcej o Moduł II: Życie jest projektem 

Nasi partnerzy

 

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji