Informacje

Bezpłatne szkolenia dla studentów WSB!

Sesja, trudny egzamin, rozmowa kwalifkacyjna, deadline w pracy… nerwy i strach paraliżują Twoje działania. Pojawia się przyspieszone bicie serca, spocone dłonie, „gęsia skórka” – typowe objawy stresu. Jak sobie z nim radzić?


Do tego termin oddania prac końcowych czy projektu jest już bliski.  Jak stworzyć profesjonalny dokument, dołączyć spis treści, jak wprowadzić do pracy przypisy, odnośniki czy odsyłacze, jak tworzyć wykresy i tabele do opracowania i analizy danych?

 

Oba problemy rozwiążesz dzięki uczestnictwu w szkoleniach dedykowanych studentom. Szkolenia przygotowało Akademickie Biuro Karier WSB. Szkolenia są bezpłatne, a liczba miejsc jest ograniczona.

31 maja 2016 / g. 10.00-12.30
Sala 227, WSB, Dąbrowa Górnicza ul. Cieplaka 1C


Stres – czym jest i jak sobie z nim radzić?


Umiejętność radzenia sobie ze stresem i zachowanie wewnętrznej równowagi to jedna z najbardziej pożądanych sprawności życiowych, zważywszy na oszałamiające tempo funkcjonowania we współczesnym świecie. Pomimo tego, że ludzie różnią się wrodzonymi predyspozycjami w zakresie odporności na stres (uwarunkowania genetyczne), to jednak umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych (stresogennych) można w dużej mierze wyćwiczyć lub usprawnić. Szkolenie pozwali na poznanie i przyjrzenie się własnym predyspozycjom, osobowości, mocnym i słabym stronom. Podczas szkolenia jak radzić sobie ze stresem uczestnicy pracują nad zwiększeniem samoakceptacji, dostrzegają i wykorzystują własne zdolności i umiejętności. Poznają różnego rodzaju techniki relaksacyjne pozwalające na szybkie zregenerowanie się po stresujących sytuacjach i spotkaniach.


Jowita Waluda – doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Informacji Zawodowej w Dąbrowie Górniczej
Mariola Bigaj – pracownik Punktu Pośrednictwa Pracy w Sosnowcu

 

Zapisz się: tutaj


31 maja 2016 / g. 12.30-15.00
Sala 414, WSB, Dąbrowa Górnicza ul. Cieplaka 1C


Word i Excel? Nie taki diabeł straszny…


Warsztaty zaawansowanych technik pracy z aplikacjami biurowymi wprowadza użytkowników w techniki automatyzacji zadań. Celem warsztatów jest praktyczne zastosowanie tabel przestawnych do analizy danych, sortowania oraz filtrowania danych w arkuszach kalkulacyjnych. W ramach części edytor tekstu uczestnicy zapoznają się z pracą w obszernej dokumentacji, odwołaniami takimi jak przypisy dolne i końcowe oraz podpisy. Tworzenie spisu treści, odnośników i odsyłaczy.


mgr inż. Krzysztof Orzechowski – specjalista ds. systemów informatycznych,  wykładowca akademicki w Katedrze Informatyki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Zawodowo zajmuję się integrowaniem współpracy merytorycznej i dydaktycznej pracowników realizujących program kształcenia na odległość oraz projektowaniem i tworzenie interakcji w kursach elearningowych. Specjalista w zakresie grafiki komputerowej i animacyjnej. Egzaminator ECDL PL-E4520.

 

Zapisz się: tutaj 

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Krakowie | WSB Kraków » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji