Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Prorektor WSB dr Marcin Lis – Wiceprezesem Zarządu Śląskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan

Zarząd Śląskiego Związku Pracodawców Prywatnych LEWIATAN

Zarząd Śląskiego Związku Pracodawców Prywatnych LEWIATAN

14 czerwca 2016 r. w chorzowskim kompleksie konferencyjnym "SZTYGARKA" odbyło się walne zebranie członków Śląskiego Związku Pracodawców Prywatnych LEWIATAN. Na kolejną kadencję wybrano dotychczasowego Prezesa Zarządu Pana Marka Zychlę. Nowym Wiceprezesem Zarządu został dr Marcin Lis - Prorektor ds. rozwoju i spraw studenckich Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Podczas spotkania Zarząd Konfederacji Lewiatan podjął decyzję o przyjęciu w skład Związku - Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Akt nominacyjny podpisała Prezydent Konfederacji Lewiatan Pani Henryka Bochniarz oraz Prezes Zarządu Śląskiego Związku Pracodawców Prywatnych Pan Marek Zychla.

 

Głównym celem działalności Konfederacji jest podejmowanie działań zmierzających do stworzenia dobrych warunków prowadzenia działalności gospodarczej w  Polsce oraz dbanie o pozytywny wizerunek pracodawców w społeczeństwie. WSB od kilku lat ściśle współpracuje z Konferderacją realizując wspólne projekty zmierzające do komercjalizacji badań naukowych a także upraktycznienia procesu kształcenia na studiach wyższych. Członkowie Konferderacji opiniują programy kształcenia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz angażują się w organizacje konferencji biznesowych a także naukowych. 

 

/dp, 14.06.2016 r./

 

 

 

 

 

 

IMG_3423.JPG

IMG_3423.JPG

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy