Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Okiem eksperta Akademii WSB

"Technologiczna bitwa" to materiał stacji TVN24, dotyczący nowoczesnych technologii, które podczas zamieszek w Hongkongu stają się orężem w rękach policji i demonstrantów. Program przygotowany został przy współudziale dr Pauliny Polko, Kierownik Katedry Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Akademii WSB.

W materiale stacji TVN24 dr Paulina Polko komentuje lipcowo-sierpniowe wydarzenia w Hongkongu o zastosowanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych metod walki z nimi podczas akcji demonstracyjnych.


Zachęcamy do zapoznania się z materiałem >>

 

Bezpieczeństwo Narodowe kierunek, który od kilku lat niezwykle prężnie rozwija się w Akademii WSB. Świetny poziom kształcenia oraz ścisłą współpracę ze służbami mundurowymi zaprewnia Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych działające w ramach uczelniW 2018 roku Akademia WSB uzyskała uprawnienie do nadawania stopnia doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie.


Z zakresie nauk o bezpieczeństwie Akademia WSB realizuje studia I i II stopnia, studia podyplomowe oraz seminarium doktorskie.

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy