Zakup oprogramowania EndNote 19 (X9) EDU Win/Mac- licencja bezterminowa typu Volume dla 20 użytkowników wraz z kursem e-learningowym „Zarządzanie bazami bibliograficznymi” w języku polskim

W związku z realizacją projektu pt. „PERFECT – Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB” nr 018/RID/2018/19, finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019-2022, zapraszamy do złożenia oferty na „Dostawę oprogramowania EndNote 19 (X9) EDU Win/Mac- licencja bezterminowa typu Volume dla 20 użytkowników wraz z kursem e-learningowym „Zarządzanie bazami bibliograficznymi” w języku polskim"

Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załącznikach poniżej.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne

Akceptuj Więcej informacji