Zakup i dostawa sprzętu oraz pomocy dydaktycznych - specjalistycznego sprzętu i urządzeń – do pracowni kosmetologicznych Akademii WSB – Zapytanie ofertowe nr 15/POWR/ZR21/2019

W związku z realizacją projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB dla regionu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zapraszamy do złożenia oferty zakup i dostawę sprzętu oraz pomocy dydaktycznych - specjalistycznego sprzętu i urządzeń – do pracowni kosmetologicznych Akademii WSB.

Pełna treść zapytania ofertowego została upubliczniona w Bazie Konkurencyjności:

Zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenia zamówienia.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne

Akceptuj Więcej informacji