Przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów dla Studentów Akademii WSB - Zapytanie ofertowe nr 30/POWR/Z042/2019

W związku z realizacją projektu „Excellence in Education - Kompleksowy Program Rozwoju Akademii WSB”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia na przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów dla Studentów Akademii WSB.

Zamówienie zostało podzielone na poszczególne zadania:

Zadanie 1 - Przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów „Współpraca zespołowa” dla studentów Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Zadanie 2 - Przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów „Współpraca zespołowa” dla studentów Akademii WSB Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu.

Zadanie 3 - Przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów „Współpraca zespołowa” dla studentów Akademii WSB Wydziału Zamiejscowego w Krakowie.

Zadanie 4 - Przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów „Współpraca zespołowa” dla studentów Akademii WSB Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie.

Zadanie 5 - Przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów „Współpraca zespołowa” dla studentów Akademii WSB Wydziału Zamiejscowego w Żywcu.

Zadanie 6 - Przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów „Komunikacja interpersonalna” dla studentów Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Zadanie 7 - Przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów „Komunikacja interpersonalna” dla studentów Akademii WSB Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu.

Zadanie 8 - Przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów „Komunikacja interpersonalna” dla studentów Akademii WSB Wydziału Zamiejscowego w Krakowie.

Zadanie 9 - Przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów „Komunikacja interpersonalna” dla studentów Akademii WSB Wydziału Zamiejscowego w Żywcu.

Zadanie 10 - Przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów „Komunikacja interpersonalna” dla studentów Akademii WSB Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie.

Zadanie 11 - Przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów „Problem Solving” dla Studentów Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Pełna treść zapytania ofertowego została upubliczniona w Bazie Konkurencyjności:

Zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenia zamówienia.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne

Akceptuj Więcej informacji