Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Burmistrza Miasta i Gminy Łazy, jak również w imieniu Koordynatorek Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Łazach, które odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 13.00 na boisku szkolnym Zespołu Szkół nr 1 w Łazach.

Podczas Uroczystości dyplomy absolwentom tegorocznej edycji Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach wręczy Burmistrz Łaz – pan Maciej Kaczyński, który jest Patronem Honorowym projektu.
Dodatkową atrakcją Uroczystości będzie pokaz naukowy pt. „Pod napięciem”, który zostanie poprowadzony przez Panią Sonię Myczkowską.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Uroczystości.

Ważne informacje organizacyjne:

- Ze względów organizacyjnych prosimy Państwa o przybycie z około 20 minutowym wyprzedzeniem. Po przyjściu prosimy o zgłoszenie swojej obecności przy stoliku rejestracyjnym zlokalizowanym przy scenie. Tylko osoby, które zgłoszą się do rejestracji, zostaną poproszone o odbiór dyplomu podczas uroczystości. Stoliki rejestracyjne czynne będą od godz. 12.30.

- W imieniu dzieci, które nie wezmą udziału w Zakończeniu (zielone szkoły, choroba, itd.), dyplomy mogą odebrać Rodzice, Babcia, Sąsiad, Przyjaciółka itd. – prosimy o zgłoszenie się do stolika rejestracyjnego i odbiór dyplomu przed Uroczystością.

- Prosimy, aby dzieci zajmowały miejsca bliżej sceny, rodziców natomiast zapraszamy do tyłu.

- W przypadku niesprzyjającej pogody, Uroczystość odbędzie się w budynku Zespołu Szkół nr 1 w Łazach.

- Uroczystość zakończy się około godz. 14.00.

- Prosimy Państwa o strój stosowny do Uroczystości.

Jednocześnie informuję, że dyplomy, których nie wręczymy podczas uroczystości, będzie można odebrać w biurze Uniwersytetu Dziecięcego w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej do końca sierpnia 2017 roku (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny).

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Łazy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Akceptuj Więcej informacji