Animator czasu wolnego - jutro startują kolejne warsztatay Online

Juz jutro ruszają kolejne warsztaty w ramach Senioralnego Biura Karier Akademii WSB OnLine :


- Animator czasu wolnego /Mariusz Wróbel / 12.05.2020 r. g.11.00                     --->      ZAPISUJĘ SIĘ


Warsztaty będą realizowane online na platformie webinarowej Zoom. Do udziału potrzebny będzie komputer z kamerką i mikrofonem z dostępem do internetu. Warsztaty są realizowane w ramach projektu SENIORALNE BIURO KARIER AKADEMII WSB, dofinansowanego w ramach programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”.

Program warsztatów:

 

"To jeszcze nic” czyli krótki kurs opowiadania ciekawych historii (również prawdziwych). Dlaczego kochamy piękne opowieści? Ponieważ potrafią być mądre, poruszające i zabawne. Poznaj ich strukturę i zaczaruj swoich słuchaczy. Dlaczego warto? Opowiadanie historii to nie tylko rozrywka, Storytelling stał się jednym z wiodących trendów w biznesie, sprzedaży i edukacji. Bo kto umie opowiadać ten przyciąga do siebie ludzi.

 

„Wszystko jest prezentem dla Ciebie” - krótki warsztat improwizacji jako metody dostrzegania tego co nowe, inspirujące i zaskakujące. Poznaj reguły i wtedy nawet narzekanie będzie twórcze i rozwojowe.

Dlaczego warto? Improwizacja jako metoda doskonale pobudza kreatywność, uczy również owocnej współpracy i jest okazją do świetnej zabawy.

 

"Zoom epidance czyli taniec w czasach zarazy” - na siedząco, na stojąco, w kuchni lub w salonie. Wszyscy potrzebujemy więcej ruchu, więc poruszajmy się w takt dobrej muzyki, a reszta będzie historią lub hitem internetu.

 

Mariusz Wróbel

 

Motywator skoro coach, inspirator skoro mówca. Miłośnik i propagator nauk św. Hildegardy z Bingen w zakresie zdrowia i równowagi życiowej. Poza tym dj i wodzirej. Słowem zdrowy mąciciel. Ukończył „The Art and Science of Coaching” przy Erickson College International. Kluczowe zagadnienia w jego pracy to motywacja, zmiana, nauka dobrych nawyków, komunikacja i innowacyjność. Wcześniej przez wiele lat związany z reklamą na poziomie strategii i kreacji, stąd m.in. jego zamiłowanie do storytellingu jako narzędzia w procesie  zarządzania i komunikacji. Prowadził serię warsztatów aktywizujących zawodowo seniorów i ludzi z niepełnosprawnościami.

 

 

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

 

Nasi partnerzy

 

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji