Upiekliśmy ZIEMNIAKI i było ŚWIĘTO!!!

Jak zapowiadaliśmy - tak się spotkaliśmy! Było nie tylko Święto Pieczonego Ziemniaka, ale także ŚWIĘTO - gdyż jako słuchacze Uniwersytetów Trzeciego Wieku Akademii WSB spotkaliśmy się w takim gronie poraz pierwszy od 6 miesięcy! Było to dla nas wszystkich bardzo wyjątkowe, oczekiwane i radosne popołudnie - pełne śpiewów, zabaw - a hitem były KOLROWE CUDA BALONOWE :)

Z balonów miały powstać kwiatki i wiele powstało, ale kreatywność słuchaczy UTW jest duuuużo większa - z balonów wyczarowali prawdziwe CUDAWIANKI :) Śpiewaliśmy różne piosenki - bo cóż lepiej poprawia humor niż muzyka. Po raz pierwszy śpiewaliśmy też Hymn UTW Akademii WSB - który wywołał od razu konkurs na kolejne zwrotki :) Ale o tym w osobnym poście :)

Były grilowane kiełbaski, pieczone ziemniaki, była muzyka i radość słuchaczy UTW - więc było to co trzeba!!!

Wciąż trwają zapisy do UTW Akademii WSB!

Chętnych zapraszamy do kontaktu.

Biuro Akademii WSB

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności