Konferencja "Kształcenie kadr dla gospodarki" w Cieszynie

25 września w ramach trwającego w Cieszynie jubileuszowego 30. Walnego Zjazdu Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego odbyła się konferencja pt. Kształcenie kadr dla gospodarki. Wyższą Szkołę Biznesu w Dabrowie Górniczej reprezentowali Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski oraz Dziekan dr Rafał Rębilas, który wygłosił wykład „Kształtowanie kluczowych kompetencji inżynierskich w kontekście oczekiwań pracodawców”.

Walne zjazdy stowarzyszenia odbywają się co cztery lata. Jednak po raz pierwszy jest on organizowany w Cieszynie. Członkowie Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego mieli okazję zapoznać się z podsumowaniem prac zarządu poprzedniej kadencji, wybrali zarząd główny na kolejną 4-letnią kadencję,

Zjazdowi towarzyszyła konferencja pt. Kształcenie kadr dla gospodarki.

W imieniu prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wykład wygłosił Dziekan dr Rafał Rębilas.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności