Przedstawiciele WSB z wizytą w Bifrost University w Islandii

W dniach 9-10 czerwca br. przedstawiciele Wyższej Szkoły Biznesu gościli w Bifrost University w Islandii. Wizyta odbyła się w ramach Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego.

W trakcie wizyty uczelnie zaplanowały realizację wspólnych projektów naukowych i inicjatyw edukacyjnych oraz ustaliły ramy współpracy w ramach projektu Mobilność Pracowników i Studentów, który uczelnie będą wspólnie realizować w roku akademickim 2014/15.

Ze strony Wyższej Szkoły Biznesu w Dabrow Górniczej w spotkaniu uczestniczyli: dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju, dr Sabina Ratajczak, Prodziekan WSB oraz mgr Dominika Czerniak, Koordynator ds. współpracy z zagranicą.

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

Wyższa Szkoła Biznesu