Artykuły

Pytania w sprawie Platformy E-Learning, Moodle - pokój 401

Szanowni Państwo, w związku z licznymi telefonami dotyczącymi problemów z logowaniem do Platformy Zdalnej Edukacji ( e-learning), przypominamy, że w przypadku potrzeby zresetowania hasła (uzyskania nowego hasła) należy posłużyć się stroną https://elearning.wsb.edu.pl/login/forgot_password.php, a osobami kontaktowymi w tej sprawie są: dr Piotr Tkacz (ptkacz@wsb.edu.pl), mgr Krzysztof Orzechowski (korzechowski@wsb.edu.pl) - Centrum Nowoczesnych Metod i Technologii Edukacyjnych, pokój 401. 

Nowy system logowania do ksera na I piętrze

Pragniemy poinformować, że wraz z nowym rokiem akademickim 2013/2014, uruchomiony został nowy system logowania/identyfikacji w urządzeniu kserującym na I piętrze. W celu uzyskania danych logowania należy zgłosić się do pokoju 219. Osoby, które posiadają dotychczasową żółtą legitymację logowania zobowiązane są do jej zwrócenia. 

Zmiana pokoju Działu IT z 401 na samorząd - obok Amigo

Pragniemy poinformować, że od 23.05.2013 pracownicy działu IT Wsparcie techniczne urzędujący w pokoju 401 będą dostępni w pokoju 002A - samorządu studenckiego, obok Klubu Studenckiego Amigo. Telefony nie ulegają zmianie. 

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji