Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wizyta stydyjna studentów Pedagogiki (I roku) w Dąbrowskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

Kategoria: Studenci

 

28 listopada 2011 r. studenci I semestru kierunku Pedagogika uczestniczyli w wizycie studyjnej w Dąbrowskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarte serca". Wizyta zorganizowana została w ramach programu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz". W jej trakcie studenci mogli zapoznać się ze specyfiką pracy w tego typu placówce, zobaczyli pomieszczenia warsztatowe, w których osoby niepełnosprawne uczą się m.in. zawodów, a także pomieszczenia w których rozwijają swoje pasje i zainteresowania.

Dużą niespodzianką było przygotowane, specjalnie dla studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, przedstawienie teatralne, w którym główne role grali podopieczni stowarzyszenia. Wizyta była jednym z wielu aspektów wzajemnej współpracy pomiędzy Uczelnią a Dąbrowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Niepełnosprawnych.

 Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Studenci

 

Nasi partnerzy