Wizyta studyjna w Rzeszowie

Kategoria: Współpraca

W dniach 8-10 stycznia 2013 r. przedstawiciele Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wzięli udział w wizycie studyjnej w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Tematem przewodnim spotkania było nawiązanie współpracy pomiędzy rzeszowską Alma Mater, Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy oraz Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Spotkanie było znakomitą okazją do wymiany doświadczeń związanych  z realizacją projektów badawczych i infrastrukturalnych, pozyskiwaniem dotacji zewnętrznych na działalność statutową Uczelni a przede wszystkim stało się platformą do opracowania wspólnych działań, które wpłyną na ciągłe podnoszenie jakości i upraktycznienie procesu kształcenia.

Wizyta studyjna w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

JM Rektor WSB w Dąbrowie Górniczej prof. Z. Dacko-Pikiewicz oraz JM Rektor WSIiZ w Rzeszowie prof. T.Pomianek

Wizyta w Laboratorium Hodowli Tkanek i Komórek

Prezentacja Laboratorium multimedialnego