Informacje

Galerie - 2004

Galerie

Mikołajki w Domu Dziecka

Kategoria: Studenci

5 grudnia 2004 r. na terenie Domu Dziecka w Sarnowie odbyła się wspólna impreza mikołajkowa dla dzieci z Domu Dziecka w Sarnowie i studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W trakcie Mikołajek studenci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej poprzebierani za św. Mikołaja, śnieżynki, skrzaty i inne leśne świąteczne stworzenia rozdawali prezenty. Dzięki funduszom ofiarowanym przez władze Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej każde dziecko dostało paczkę świąteczną.

 

czytaj więcej o Mikołajki w Domu Dziecka

Szkolenia ABK

Kategoria: Inicjatywy

15 listopada 2004 r. Akademickie Biuro Karier zorganizowało bezpłatne szkolenia dla studentów i absolwentów WSB. Można było wziąć udział m.in. w warsztatach medialnych, szkoleniu z zakresu umiejętności negocjacyjnych prowadzonym przez P. Eugeniusza Rajewicza, szkoleniu z komunikacji interpersonalnej i warsztatach komputerowych. W szkoleniach wzięło udział ponad 150 studentów.

czytaj więcej o Szkolenia ABK

Warsztaty medialne

Kategoria: Inicjatywy

15 listopada 2004 r. w ramach warsztatów medialnych studenci WSB uczyli się wystąpień publicznych, doskonalili autoprezentację, ćwiczyli gestykulację niewerbalną, emisję głosu, a także uczestniczyli w zajęciach przed kamerą. Warsztaty zorganizowane zostały przez Akademickie Biuro Karier a udział w nich wzięło 20 studentów.

czytaj więcej o Warsztaty medialne

Inauguracja roku akademickiego 2004/2005

Kategoria: Inauguracje

W październiku 2004 r. rektor WSB prof. Jerzy Altkorn dokonał uroczystej inauguracji roku akademickiego 2004/2005. Gościem specjalnym był. prof. Jerzy Buzek, który wygłosił wykład oraz dokonał uroczystego przecięcia wstęgi na posągu Edukatora przed wejściem głównym Uczelni.

czytaj więcej o Inauguracja roku akademickiego 2004/2005

I Forum Bibliotekarzy Polskich

Kategoria: Inicjatywy

28 czerwca 2004 r. w Wyższej Szkole biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się I Forum Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Sekcji Bibliotek Szkół Wyższych. Przybyłych gości - przedstawicieli ogólnopolskiego środowiska bibliotecznego - przywitał dyrektor P. Zbigniew Pikiewicz oraz Kanclerz Uczelni P. Barbara Pikiewicz.

 

czytaj więcej o I Forum Bibliotekarzy Polskich

Zakończenie studiów 2004

Kategoria: Graduacje

W czerwcu 2004 r. odbyło się uroczyste zakończenie studiów magisterskich w WSB. Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wręczał absolwentom dyplomy. Po uroczystości wszyscy zostali zaproszeni do pamiątkowego zdjęcia.

czytaj więcej o Zakończenie studiów 2004

Volley Cup 2004

Kategoria: Studenci

W 2004 r. odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce mężczyzn odbyły się w Dąbrowie Górniczej. Zawody odbyły się w hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji. Wśród finałowych drużyn także drużyna Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Volley Cup 2004

Żakalia

Kategoria: Studenci

W dniach 13-14 maja 2004 r. z okazji 10-lecia WSB studenci Uczelni zorganizowali Żakalia. Impreza rozpoczęła się wspólnym biegiem a zakończyła pod sceną , na której wystąpili znani artyści m.in. Ewelina Flinta. W imprezie wzięło udział ponad 1000 osób.

czytaj więcej o Żakalia

Bowling Cup 2004

Kategoria: Studenci

26 marca 2004 r. w corocznym turnieju o Puchar Rektora WSB wzięły udział reprezentacje studentów wszystkich kierunków, pracownicy, członkowie Akademickiego Związku Sportowego oraz Samorząd Studentów. Każda drużyna była energicznie dopingowana przez pozostałych. Głównym celem zawodów była integracja studentów wszystkich kierunków, a także pracowników.

czytaj więcej o Bowling Cup 2004

Winter cup 2004

Kategoria: Studenci

W lutym 2004 r. na stoku Skalanka (Zwardoń) odbyły się Zawody o Puchar Rektora WSB. W zawodach wzięło udział ponad 100 uczestników ze szkół średnich i wyższych naszego regionu. Zawodnicy walczyli w czterech kategoriach. Najlepszym wręczono pamiątkowe puchary, medale i nagrody.

czytaj więcej o Winter cup 2004

Akademia Umiejętności

Kategoria: Inicjatywy

29 stycznia 2004 r. w ramach Akademii Umiejętności odbyły się warsztaty komputerowe, zajęcia z zakresu sztuki kulinarnej i wykłady z zakresu doradztwa zawodowego. Spotkania z ekspertami Akademia Umiejętności to cyklicznie organizowane przez Akademickie Biuro Karier WSB przedsięwzięcie o charakterze otwartym, którego celem jest wyposażenie studentów, uczniów szkół średnich i nie tylko w pakiet nowych kompetencji. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 250 osób.

czytaj więcej o Akademia Umiejętności 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji