Biuro Festiwalu

Koordynator 16. Festiwalu Nauki:

mgr Katarzyna Zając

tel. 32 295 93 14, 885 055 575

Akademia WSB

ul. Cieplaka 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza

Zgłoszenia indywidualne:

Prosimy o rejestrację poprzez formularz zgłoszeniowy on-line (w opisach wydarzeń) podanych przy opisie danego wydarzenia lub kontakt telefoniczny 32 295 93 51.

Zgłoszenia grupowe (klasy szkolne):

mgr Katarzyna Zając

• tel. 32 295 93 51
  • email: kzajac@wsb.edu.pl

16 Festiwal Nauki to szereg wydarzeń przygotowanych specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej - zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i szkół ponadpodstawowych - ogólnokształcących i profilowanych. W ofercie Festiwalu znajdują się m.in. warsztaty, szkolenia, pokazy dla uczniów ale także inspirujące debaty i wykłady.

Spotkania Festiwalowe to nie tylko interesujące tematycznie zajęcia, ale także spotkania z wybitnymi postaciami świata nauki i kultury.

Akceptuj Więcej informacji