Aktualności

Artykuły

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „EVALUATION MECHANISMS IN SAFETY AND SECURITY RELATED EXERCISES”

W dniu 8 kwietnia 2021 roku Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie wspólnie z Akademią WSB oraz we współpracy z ośrodkami akademickimi z: Tallina, Münster, Amsterdamu, Bukaresztu, Budapesztu i Lwowa zorganizowała międzynarodową konferencję naukową nt. „Evaluation Mechanisms in Safety and Security Related Exercises”. Konferencję patronatem honorowym objął Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Andrzej Bartkowiak.

czytaj więcej o Międzynarodowa Konferencja Naukowa „EVALUATION MECHANISMS IN SAFETY AND SECURITY RELATED EXERCISES”

Drugie spotkanie w ramach Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie

W ramach działalności Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie AWSB w dniu 30 marca br. odbył się otwarty wykład online dla wszystkich, którzy są zainteresowani badaniami z obszaru bezpieczeństwa. Gościem Akademii WSB był prezes Polskiego Towarzystwa Nauk o Bezpieczeństwie Pan prof. dr hab. Andrzej Glen, który podzielił się swoją wiedzą na temat tożsamości nauk o bezpieczeństwie. 

czytaj więcej o Drugie spotkanie w ramach Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie

Wykład w ramach Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie

3 lutego 2021 r. o godz. 12:00 został wygłoszony wykład w ramach działalności Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie w Akademii WSB. Wykład pt.: „Platformy e-learningowe jako narzędzia prowadzenia badań w naukach o bezpieczeństwie - przykłady, wnioski i rekomendacje" wygłosił Pan dr hab. Piotr Gawliczek, prof. UWM, Dyrektor NATO DEEP eAcademy. 

czytaj więcej o Wykład w ramach Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji