Ksero dla pracowników

Artykuły

Nowy system logowania do ksera na I piętrze

Pragniemy poinformować, że wraz z nowym rokiem akademickim 2013/2014, uruchomiony został nowy system logowania/identyfikacji w urządzeniu kserującym na I piętrze. W celu uzyskania danych logowania należy zgłosić się do pokoju 219. Osoby, które posiadają dotychczasową żółtą legitymację logowania zobowiązane są do jej zwrócenia. 

Dostęp do ksera

Drodzy pracownicy dydaktyczni i administracyjni, do państwa dyspozycji dostępna jest maszyna kserująco drukująca znajdująca się na 1 piętrze. Dostęp do urządzenia możliwy jest za pomocą ważnej żółtej karty legitymacyjnej, a od nowego roku akademickiego 2013/2014 za pomocą PIN'u. Osoby, które posiadają żółtą legitymację mogą ją uzupełnić w dziale IT wsparcia technicznego - pokój samorządu (obok klubu Amigo). Wraz z nowym rokiem akademickim będziemy sukcesywnie wymieniać wszystkie żółte karty dostępowe na logowanie za pomocą PIN'u, w tym celu prosimy o kontakt z pok. 219

 

Korzystająć z ksera należy pamiętać o artykule 23 paragrafu 1 Ustawy z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

 

!KSERO SŁUŻY DO KSEROWANIA MATERIAŁÓW WŁASNYCH! 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji