Opis konferencji

Akademia WSB zaprasza do udziału w konferencji online pt. „Integracja Sensoryczna Naughty child or child with problems - zrozumieć dziecko z deficytami w poszukiwaniu odpowiedzi na trudne pytania”.

Termin konferencji: 19.09.2020 r. godz. 8.30-18.00.

Celem konferencji jest interdyscyplinarne ujęcie trudności dzieci, ich zachowań oraz źródeł występowania dysfunkcji. Uczestnicy otrzymają dużą dawkę praktycznych rozwiązań na wsparcie swoich podopiecznych oraz pomoc pacjentom.

Do udziału w konferencji zapraszamy m.in.

nauczycieli, pracowników oświatowych, specjalistów, terapeutów, jak i lekarzy.

Udział w konferencji jest certyfikowany.

W trakcie wydarzenia orgaznizowane będą różnego rodzaju konkursy, w których będzie można wygrać cenne nagrody.

Wśród nich znajdziecie m.in. książki, pomoce sensoryczne oraz zniżki na kolejną Konferencję SENSORY BABY.

Akceptuj Więcej informacji