Wersja polska

Uprzejmie informujemy, że dostęp do budynków Akademii WSB dla osób niebędących pracownikami Uczelni, zostaje ograniczony na czas trwania zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się przypadków COVID-19 (Koronawirus).

 

Wszelkie bieżące sprawy studentów, doktorantów, słuchaczy, kursantów, pracowników powinny być zgłaszane i rozpatrywane za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonicznie (adresy i numery telefonów do poszczególnych działów wskazano na stronie internetowej Uczelni KONTAKT). Dokumenty należy przesyłać jako scany lub fotografie dokumentów. Pracownicy Uczelni są do Państwa dyspozycji poprzez kontakt telefoniczny i mailowy w dniach od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 16.00.

 

W przypadkach szczególnie uzasadnionych, wejście na teren Uczelni odbywa się wyłącznie głównym wejściem (pozostałe wejścia są zamknięte) i połączone jest z weryfikacją temperatury ciała.

Zastosowanie powyższych działań ma na celu ograniczenie osobistego kontaktu pomiędzy studentami, doktorantami, słuchaczami, kursantami i pracownikami.
 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji